Kempingas Šiauliuose

„Meškių dvarkiemio“ kempingas įsikūręs vaizdingoje kaimo turizmo sodyboje. Šioje sodyboje sudarytos puikios sąlygos poilsiui bei pramogoms. Kempingo teritorijoje galima rengti įvairius renginius, kuriuose gali dalyvauti iki 500 žmonių. 


Kempingas pritaikytas poilsiui, pramogoms, žvejybai, pobūvių ir susitikimams organizuoti.

• 15 aikštelių kemperiams;
• 150 vietų palapinėms;
• 100 vietų aikštelė automobiliams;
• Automobilių stovėjimo aikštelė pritaikyta automobiliams, motociklams, autobusams bei dviračiams.
• Kempingo teritorijoje Jūsų patogumui nemokamas Wi-Fi, žaidimų bei tinklinio aikštelė, krepšinio stovas, vandens dviratis, įrengta rusiška garinė pirtis.
• Kempinge yra visos sąlygos gamintis maistą, WC, dušas, skalbyklė ir džiovyklė, nuotekų išleidimas, elektra prisijungti.
• Rengiame kelionės po Kryžių kalną, vežame prie Baltijos jūros, ekskursijos dviračiais, profesionalūs gidai.
• Švenčių metu galima uždegti fakelus.

Kaip turi atrodyti kokybiškas kempingas?

Praktika byloja: kempingas kempingui nelygus. Lietuvoje netrūksta skirtingo komforto lygio poilsiaviečių. Svarbu neprašauti ir įsitikinti, kad ji atitinka Jūsų poreikius. Todėl, jeigu poilsiausite kempinge pirmą kartą, prieš pasirenkant stovyklavietę pasidomėkite, ar joje yra visi reikalingi patogumai ir kitos svarbios detalės. Štai ką verta žinoti:

Kempingas Šiauliuose tobulam Jūsų poilsiui

„Meškių dvarkiemio“ kempingas Šiauliuose – puikus įrodymas, kad komfortiškas poilsis galimas ir stovyklavietėje. Ji atitinka europinius standartus, o poilsiautojų patogumu nuolat rūpinasi mūsų darbuotojų komanda.

Tad nieko nelaukite ir atraskite nuotykius bei gerą poilsį: mėgaukitės laisvalaikiu gryname ore, dviračiais pažinkite apylinkes. Svarbiausi patogumai yra ranka pasiekiami: tai internetas, kuris veikia visoje kempingo teritorijoje, nepriekaištingai tvarkingi dušai ir tualetai bei gausybė pramogų, kurias paruoš „Meškių dvarkiemio“ komanda.

Jūsų laukia rami aplinka, dėmesys kiekvienam poilsiautojui ir žinoma, nepamirštami įspūdžiai. Laukiame atvykstant!