Kavinė Šiaulių rajone

Populiari, mėgstama ir svečių, ir vietinių gyventojų užeiga, malonus aptarnavimas, jauki atmosfera.
Svečiai vaišinami europietiškais bei tradiciniais lietuviškais patiekalais. Mūsų kavinės meniu galite parsisiųsti žemiau, paspaudę mygtuką „parsisiųsti Meniu“

Kartu su Jumis – daugiau nei 20 metų

Didžiuojamės savo istorija, kuri prasidėjo prieš daugiau nei du dešimtmečius ir sėkmingai tęsiasi iki šių dienų. Savo kavinės Šiauliuose duris atvėrėme prieš 22 metus. Nuolat augome, keitėmės, tačiau vertybės išliko tos pačios: svetingumas, dėmesys kiekvienam, natūralūs produktai bei aukščiausios kokybės patiekalai, kuriuos ruošia patyrę virtuvės šefai.

Jaučiame svečių įvertinimą: nuolatiniai klientai metai iš metų renkasi būtent mus. Čia visada laukia jauki atmosfera, malonus priėmimas, greitas ir draugiškas aptarnavimas ir žinoma, visada švieži bei skanūs Europos ir Lietuvos tradiciniai patiekalai!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kavinę?

Nepriklausomai nuo to, kavinės ieškote vakarui dviese, šeimos pietums ar didesnės grupės renginiui, svarbu pasirinkti įstaigą, kuri atitinka Jūsų lūkesčius. Kad tai padaryti galėtumėte lengviau, atkreipkite dėmesį į kelis svarbius aspektus:

Kavinės Šiauliuose Jūsų nepamirštamam vakarui

Šiuolaikiška virtuvė, skaniausi tradiciniai patiekalai, dėmesingas aptarnavimas ir dar daugiau Jūsų laukia „Dvarkiemio“ kavinėje.

Atvykite pas mus Meškių kaime, Šiaulių rajone ir šauniai praleiskite vakarą. Jeigu pageidaujate organizuoti renginį, taip pat galime padėti! Įsiklausysime į Jūsų poreikius, sukursime tobulą valgiaraštį ir padėsime sukurti nepamirštamą šventę.